Ogólnoświatowa Wizualizacja w kierunku Przełomu -
Przyłącz się teraz!


Drogi czytelniku:

Żyjemy na cudownej, pełnej miłości i piękna planecie. Lecz kontrolujące rządy oraz grupy elitarne nie są zainteresowane, aby czynić to co jest właściwe. Matka Ziemia produkuje wystarczająco, aby co najmniej 10 miliardów osób żyło w pokoju i dostatku, ale nasi władcy myślą tylko o utrzymaniu władzy, wywoływaniu konfliktów i wojen oraz narzucaniu coraz wyższych podatków. Przy pomocy ciemnego bractwa oraz działań tajnych organizacji ignorują wolę ludzkości. Starają się trzymać nas w uzależnieniu i strachu przy pomocy środków masowego przekazu oraz kontrolowanych przez nich konglomeracji.

Czy nie nastał już czas, aby zmienić tę rzeczywistość? Czy nie nadeszła godzina, abyśmy sami decydowali jak zarządzać naszą planetą? Jest to łatwiejsze niż myślisz. Tak, to prawda. Istnieje prawo fizyki, o którym być może już słyszałeś, doskonałe, by łamać stare wzorce oraz przestarzały system, gdzie niewielu bogatych kontroluje to co robi reszta. Nazywa się ono "Prawo Przyciągania" i mówi, że każda rzecz na której się koncentrujesz, i którą rzeczywiście pragniesz i czujesz w sercu, przyciągasz do siebie. W Internecie lub w książkach (np. w książce "Sekret" ) znajdziesz wiele przykładów osób, które w ten sposób odniosły sukces i całkowicie zmieniły swoje życie.

Sposób w jaki można to osiągnąć polega na wizualizacji. Kiedy wyobrażasz sobie coś, czego pragniesz i odczuwasz radość jakby to JUŻ NASTĄPIŁO, wtedy twoje życzenie zamanifestuje się.

Możesz zastosować to w swoim życiu osobistym, lecz także można zrobić to dla dobra naszej planety i ludzkości. Im więcej ludzi skupia się na tym, tym silniejsza będzie energia, która się wytworzy. Energia, którą tworzy grupa osób pomnaża się i staje się silniejsza niż suma energii pojedynczych osób. Nie polegaj jedynie na naszych słowach, to już jest udowodnione naukowo. Możesz to zobaczyć na wideo, które zrobiliśmy na ten temat i które można znaleźć po angielsku na stronie:

www.VisualizeDaily.com

Chociaż odbyło się już wiele grupowych wizualizacji oraz medytacji na rzecz Pokoju Światowego, jednak nadal nie ma pokoju. Czyżby te działania nie odniosły skutku? Z pewnością odniosły. Można to zobaczyć na wideo. Problem polega na tym, że, skoro pokojowa energia wykonała już swoją pracę a siły rządzące oraz ich kontrolujący sprzymierzeńcy nadal działają w odwrotnym kierunku, powoduje to powrót do poprzedniego stanu. Na przykład, rozkazuje się żołnierzom chwycić za złożoną już broń, z drugiej strony rośnie przestępstwo na wskutek trudnych sytuacji, w jakich w dalszym ciągu żyją ludzie, itp.

W związku z tym, musimy skoncentrować się na czymś co nie będzie mogło powrócić do poprzedniego stanu. Nigdy!.

Ta propozycja to PRZEŁOM.

Nie martw się jak to zrobić, na czym się koncentrować, energia jest inteligentna i znajdzie swoją drogę. Jak można zobaczyć na filmie, gdy osoby wizualizują pokój, zmniejszają się przestępstwa, zmniejsza sie liczba wypadków drogowych, mniej ludzi wzywa na pogotowie ratunkowe oraz trafia do szpitali, jak również jest mniej strat na rynku papierów wartościowych. Pokój to pokój i przełom to przełom. Energia wie dokąd pójść. Jeśli skupimy się na Przełomie, energia znajdzie słabsze ogniwo łańcucha, który jeszcze utrzymuje ten zużyty wzorzec i rozłamie go.

Kiedy wystarczająca liczba ludzi wizualizuje jakąś rzecz i naprawdę czuje to w swoim sercu, to się zamanifestuje. Być może uczestnik o numerze 6.578 wpłynie ostatecznie na swój stary paradygmat odpowiednim bodźcem, albo będzie to osoba medytująca o numerze 10.234; lecz bądź pewny, że łańcuch rozerwie się. Wystarczy czekać i obserwować.

Skoncentruj się na czymś, co uczyni cię bardzo, bardzo szczęśliwym. I wzbudź w sobie uczucie jakby to już się wydarzyło. Na przykład, że Obama ogłasza ujawnienie UFO, albo że wolna energia będzie powszechnie udostępniona, albo że zostaje podane do wiadomości publicznej za pomocą uznanych mediów, że 9/11 był spowodowany przez wewnętrzne siły USA, lub jeszcze coś ważniejszego. Wszystko sprowadza się do tego samego: koniec manipulacji, koniec ciemnej kontroli. Tylko musisz dokonać wyboru :)

Najważniejsze, abyś poczuł radość gdy ten Przełom nastąpi. Wizualizuj na przykład:

- Że na całej ziemi znikają wojny i głód a nastaje pokój i obfitość.

- Że zdesperowane dzieci mają nadzieję na lepsze życie.

- Że stres i strach ustępują miejsce szczęściu i możesz spędzać więcej czasu z twoimi ukochanymi.

- Że znikają zdeprawowani politycy oraz niewystarczająca opieka lekarska by zrobić miejsce pełnym inspiracji liderom oraz prawdziwemu uzdrawianiu.

- Że toksyczna żywność zmieni się na zdrowe odżywianie a przemysł oparty na ropie naftowej zamieniony na zastosowanie wolnej energii.

Wszystkie te rzeczy już istnieją na naszej planecie, lecz jeszcze nadal są hamowane przez kontrolerów ciemności. Dlatego właśnie mamy zrobić PRZEŁOM.

I doprowadzimy do tego, że tak się stanie!

Nie wyznaczamy daty ani godziny, prosimy, abyś to uczynił TERAZ!

Nieważne jak długo będziesz to robić, wystarczy nawet 5 sekund. Najważniejsze, abyś rzeczywiście poczuł radość tego wielkiego przełomu, JAKBY TO JUŻ NASTĄPIŁO. To wystarczy, aby dodać twój mały (lecz w rzeczywistości olbrzymi!) wkład do kwantowych cząstek, za pośrednictwem których działa Prawo Przyciągania. Razem możemy stworzyć ogromną siłę, która zmieni ten świat na zawsze, dla najwyższego dobra wszystkich, którzy go zamieszkują.

Proszę, naprzód, tylko zrób to od razu. Zostaw to co robisz w tej chwili (prawdopodobnie lekturę tej informacji) i zamknij oczy. Wyobraź sobie, że słuchasz wiadomości na temat tego, o czym marzyłeś od dłuższego czasu i poczuj radość, która opanowuje cię w tym momencie. Wizualizuj to .....! W TEJ CHWILI!!!!

To wszystko! Podobało Ci się? Nasza zbiorowa świadomość przyjęła twój głos. Dziękuję. Twoja kontrybucja została dodana do ogromnej fali zmiany wzoru energetycznego, który już zwycięża na planecie. Prawo Przyciągania zapewni, że to się przejawi.

Jeśli już zrobiłeś swoją wizualizację, teraz następuje druga część, która także jest ważna. Ten projekt działa poprzez zasadę , “'wszyscy znają wszystkich". Mówi się, że jeśli wyślemy sześć razy tę wiadomość, przesłanie to może dotrzeć do każdej osoby na planecie. A więc, prosimy cię, abyś wysłał to mailem do wszystkich, którzy znajdują się w twojej książce adresowej, a którzy jak sądzisz mogliby dołączyć się do tej akcji. W ten sposób możemy stworzyć ogromne wojsko światła, nawet w ciągu jednego dnia!

Dziękuję bardzo za przyłączenie się do tej akcji. Matka Ziemia oraz wszyscy , którzy tak jak ty pragną pokoju i harmonii, będą ci wdzięczni. A do wszystkich innych wołamy; dołączcie się, abyśmy uczynili to wszyscy razem! Bardzo proszę odeślij mailem od razu. Nie odkładaj tego, TERAZ jest właściwym momentem.

Dziękuję wszystkim, który utworzyli ten międzynarodowy łańcuch, między innymi: Adriano, Boogy, Guillermo, Jimena, Ale, Teddy, Eduardo, Cristian, Kiki, Stephan, Martin, Ute, Alain, Luísa, Kees, Alexandre, André, Winny, Milna, Puk, Per, Cagga, Diana, Dana, Gertie, Mara, U2awaking, Camelia, Gloria, Steve, Krystal, Elizabeth, Livia, Siniša, Leif, Sorin, Danusa, Yonghun, Takuya, Toni, Gloria, Charlotte, Guillermo, Maja, Zeljka, Haim, Claudio, Bénédicte, Stella, Darko, Slava, Javier, Michelle, Louise, Anneliese, Casandra, Eniko, Tauno, Pierre, Paco, Light River, Edward, Marijana, Petra, Alessandro, Ludmiła ( nie wahaj się zamieścić tu swoje imię)

PS: Kiedy nastąpi zmiana sytuacji (którą wizualizowałeś) możemy użyć tej zbiorowej mocy w innym celu, jak na przykład, oczyszczenie naszej planety, pomoc potrzebującym, itp. Jeśli pragniesz włączyć się także do tej akcji, proszę zostaw swoje imię w dolnej części strony: VisualizeDaily.com.


Tłumaczyła Ludmiła


English Español Deutsch Русский 中文 Français Italiano Português Nederlands Română Svenska 한국어 Български Magyar Hrvatski Polski עברית فارسی